WESELA - DjVirtuozo - Zespół muzyczny na wesela, bankiety, studniówki, Sylwestra, eventy- Wrocław, Dolny Śląsk

DJVIRTUOZO
tangonetta
Przejdź do treści
DJVIRTUOZO TO DOBRY WYBÓR NA KAŻDE WESELE
DjVirtuozo to grupa muzyków, którzy świetnie sprawdzą się również jako zespół na wesele. Z naszych usług najczęściej korzystają osoby, których miejscem organizacji bankietów, imprez firmowych i eventów jest województwo dolnośląskie, choć nie tylko. Nasz repertuar obejmuje wszystkie popularne style muzyczne, ponadto jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje. Chociaż nasz zespół na wesele obsługuje głównie województwo dolnośląskie, jesteśmy w stanie dojechać w różne regiony Polski i Europy.

DJVIRTUOZO TO GWARANCJA DOBREJ ZABAWY I SATYSFAKCJI
Zadaniem muzyków na weselu jest zagwarantowanie gościom i Młodej Parze wyśmienitej zabawy i satysfakcji. Zespół weselny musi być w stanie sprostać wielu oczekiwaniom. Musi posiadać duże doświadczenie, zapewnić fantastyczną jakość dźwięku, oprawę oświetleniową i wizualną, a także mieć doskonały kontakt ze swoją publicznością. DjVirtuozo to zespół weselny z miasta Wrocławia, który wszystkie te warunki spełnia. Mamy ogromne doświadczenie, a muzycy wchodzący w skład grupy to uzdolnieni artyści, którzy z pasją podchodzą do każdego zlecenia. Poza tym zapewniamy elegancki wizerunek sceniczny, posiadamy własną, dekoracje i oświetlenie. Zespół DjVirtuozo to elegancja i profesjonalizm w każdym calu!

DJVIRTUOZO GRA KAŻDY RODZAJ MUZYKI NA WESELU
W swoim repertuarze oprócz muzyki popularnej (rock, pop, dance, rock and roll, disco-polo) gramy również muzykę biesiadną, która jest nieodzownym składnikiem polskich rodzimych wesel. Dlatego, aby odwzorować ludowe klimaty wychodzimy państwu naprzeciw ze: skrzypcami, akordeonem. Zespół również organizuje zabawy, biesiadę, zabawy integracyjne i wszystko to co nie powinno zabraknąć na tradycyjnym weselu. Podczas ,,Tortu weselnego" dwaj muzycy, Waldemar Goliński - skrzypce i Arkadiusz Gembara - akordeon (gościli na deskach m.in. dużej sceny we Wrocławiu podczas Euro 2012) uświetnią Państwu tą miłą atmosferę przerywnikiem rozrywkowo-klasycyzującym. Więcej o duecie na stronie www.tangonetta-duet.cba.pl
Jest możliwość dołączenia do głównego składu perkusji oraz oprawy muzycznej w kościele.
telefon +48 531 617 491
menager: arek.gembar@wp.pl
projekt strony: Arkadiusz Gembara
Właściciel zespołu
,,Virtuoso Waldemar Goliński"
NIP:9251492666 , REGON:384355228
kliknij i zadzwoń

projekt strony: Arkadiusz Gembara

Wróć do spisu treści