oferta DJ'Virtuozo - Dj Virtuozo - oprawa muzyczna wesel, bankietów, studniówek, Sylwestra

Przejdź do treści

Menu główne:

DJ NA WESELE I EVENTY I INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Zajmujemy się kompleksową oprawą muzyczną eventów, wesel, studniówek i innych imprez okolicznościowych. Nie jesteśmy tylko stricte DJ’ami, zabawiamy również przybyłych gości poprzez zabawy oraz prowadzimy czynny dialog z gośćmi poprzez konferansjerkę. Podczas oprawy muzycznej wykorzystujemy również swoje zdolności wirtuozowskie grając na akustycznych instrumentach (skrzypce elektryczne, akordeon, gitara). Program dobierany podczas imprezy jest na bieżąco dostosowując się do gustów przybyłych gości. Wykonaliśmy dziesiątki wesel, bankietów i koncertów w zespole Tangonetta, w którym jesteśmy twórcami tego zespołu. DJ postanowiliśmy założyć na potrzeby rynku, także wybierając nas na pewno Państwo się nie zawiedziecie i postaramy się sprostań waszym oczekiwaniom.
WESELE i ŚLUB
STUDNIÓWKI
BANKIETY

Oferta weselna obejmuje prowadzenie przyjęcia do godziny 4 rano. Zapewniamy odpowiedni sprzęt muzyczny, oświetlenie LED. Prowadzimy konfenansjerkę, zabawy, oczepiny, biesiada przy stołach, krótki recital skrzypcowo-akordeonowy oraz jest możliwość oprawy muzycznej w kościele przy akompaniamencie skrzypiec i akoreonu.

W okresie od stycznia do marca prowadzimy Studniówki.  Gwarantujemy wysokiej jakość dźwięk i możliwość poprowadzenia imprezy do 400 osób.

Występujemy na imprezach firmowych i eventach. Wykonujemy repertuar z przebojami lat 80' i 90', przeboje polskiego rocka, utwory latino i rock'n'roll. Tak dobrane utwory doskonale sprawdzają się na imprezach tanecznych i zapewniają miło spędzony czas.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego