oferta DJ'Virtuozo - Dj Virtuozo - oprawa muzyczna wesel, bankietów, studniówek, Sylwestra

Przejdź do treści

Menu główne:

DJ NA WESELE I EVENTY

Zajmujemy się kompleksową oprawą muzyczną, konferansjerską i oświetleniową eventów, wesel, studniówek i innych imprez, gdzie oczekiwana jest wysoka jakość usługi. Nie jestśmy tylko stricte DJ’ami,  – zabawiamy również przybyłych Gości poprzez gry i zabawy oraz gramy na akustycznych instumentach (skrzypce elektryczne, akordeon, gitara). Wspólne tańce integrują w znakomity sposób ludzi ze sobą!
SPRZĘT

Denon MC 6000 (konsola DJ)
Naglośninie Alto moc 2500 watt (moc nagłosnienia)
Ruchome głowice: American DJ Focus Spot ONE (oświetlenie)
Dymiarka
2 mikrofony bezprzewodowe
Skrzypce elektryczne marki Yamaha
Akordeon guzikowy
To tylko namiastka naszego sprzętu!WESELE i ŚLUB
STUDNIÓWKI
BANKIETY

Oferta weselna obejmuje prowadzenie przyjęcia do godziny 4 rano. Zapewniamy odpowiedni sprzęt muzyczny, oświetlenie LED. Prowadzimy konfenansjerkę, zabawy, oczepiny, biesiada przy stołach, krótki recital skrzypcowo-akordeonowy oraz jest możliwość oprawy muzycznej w kościele przy akompaniamencie skrzypiec i akoreonu.

W okresie od stycznia do marca prowadzimy Studniówki.  Gwarantujemy wysokiej jakość dźwięk i możliwość poprowadzenia imprezy do 400 osób.

Jesteśmy elastyczni co do gustu i potrzeb klienta. Mamy bogaty i szeroki repertuar dla każdej grupy wiekowej. Podczas obiadu bankietowego możemy zagrać, krótki koncert klasycyzująco-rozrywkowy na skrzypcach i akordoenie. Jest możliwość również zaproszenia do składu wokalistki, która zaśpiewa na live.
Więcej o duecie skrzypcowo-akordeonowym na stronie www.tangonetta.cba.pl.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego