Przedstawiamy sylwetki muzyków zespołu muzycznego na wesela Wrocław - DjVirtuozo - Zespół muzyczny na wesela, bankiety, studniówki, Sylwestra, eventy- Wrocław, Dolny Śląsk

DJVIRTUOZO
tangonetta
Przejdź do treści
SKŁAD GŁÓWNY 2 - OSOBOWY
  • 2 DJ: klawisz, skrzypce, akordeon, gitara elektryczna. Dodatkowo można dołączyć do Dj wokalistów lub perkusistę
SKRZYPEK, GITARZYSTA, WODZIREJ

Waldemar Goliński - Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie ad. Jarosława Pietrzaka. Jeszcze podczas studiów odbywał tourne koncertowe po Europie i Azji, koncertując z muzykami z Japonii , Rosji, Słowacji i Niemiec. Był także przez dwa lata koncertmistrzem Akademickiej Orkiestry Symfonicznej. W Polsce współpracuje z Teatrem Operetki Wrocławskiej, Filharmonią Zielonogórską, Jeleniogórska i Wrocławską. Jako członek zespołu Krzysztofa Mrozińskiego, koncertował z takimi gwiazdami estrady jak: Zbigniew Zamachowski, Ewa Bem, Piotr Rubik czy Janusz Radek

AKORDEONISTA, KLAWISZOWIEC, WODZIREJ, MENADŻER ZESPOŁU

Arkadiusz Gembara - Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w kl. akordeonu Piotra Dziubka Ukończył fortepian z wyróżnieniem w PSM II stopnia w Rybniku Zdobywca nagród i wyróżnień: Nagroda Prezydenta Miasta Rybnika za szczególne osiągnięcia artystyczne: I miejsce w wojewódzkim konkursie za kompozycje piosenki „Modlitwa o Katyniu” w ramach poezji śpiewanej w Żorach, II i III miejsce w Makroregionalnych Konkursach Akordeonowych w Raciborzu, I m miejsce w XI Śląskim Konkursie Akordeonowym w Zabrzu, Wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Mławie. Współpracował także z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Od 2006 współpracuje z firmą Absonic jako kompozytor, aranżer oraz edytor. Prowadzi też szeroko pojętą działalność pedagogiczną w szkołach muzycznych Współpracuje z firmami wydawniczymi, z dyrygentami, kompozytorami oraz muzykami na różnym szczeblu artystycznym. Od 2005 roku współzałożyciel zespołu duetu skrzycowo-akordeonowego Tangonetta oraz Quartetu Tangonetta,  który występował na deskach dużej sceny we Wrocławiu na Euro 2012, w sali kongresowej we Wrocławiu, w domach kultury w Warszawie i innych miastach Polski.
DO GŁÓWNEGO SKŁADU MOŻNA DOŁĄCZYĆ WOKALISTKĘ, WOKALISTĘ LUB PERKUSISTĘ
Karina Bryła – absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II st. w Częstochowie. Obecnie studentka na Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych, m.in.: Finalistka konkursu piosenki Jana Wojdaka w Krakowie, II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki  w Rzeszowie, Grand prix w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki w Częstochowie, I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Nowym Targu, II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Janusza Gniatkowskiego w Poraju, Grand Prix w festiwalu piosenki Żydowskiej we Lwowie. Wokalistka ma również na swoim koncie wiele sukcesów w kategorii piosenki aktorskiej m.in.: II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej ,,Reflektor" w Koszalinie, I miejsce w Ogólnopolskich Interpretacjach Piosenki Aktorskiej w Częstochowie. Współpracowała z wieloma orkiestrami bigbandowymi, gdzie miała przyjemność koncertować w różnych krajach jak: Włochy, Francja, Niemcy, Hiszpania. Występowała na jednej scenie u boku takich gwiazd jak:  Zbigniew Wodecki, Maryla Rodowicz, Kayah, Justyna Steczkowska. Ukończyła Kurs Musicalu na Akademii muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi.

WOKALISTA
Grzegorz Olek - wokalista, który swym głosem i młodzieńczom energią elektryzuje publiczność. Dysponuje wysoką skalą, porusza się swobodnie w różnych gatunkach muzycznych. Wielkrotnie nagrodzony na różnych konkursach wokalnych, m.in.: III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Woklanym w Warszawie ,, ,,Piosenka jest dobra na wszystko", Wyróżninenie ,, Talenty 2015 Opole".   Można go wysłuchać na portalu yotutube: eliminacje  ,,The Voice of Wrocław"., oraz w menu mp3.

JEST MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA DO GŁÓWNEGO SKŁADU 4-OSOBOWEGO PERKUSJI
GRZEGORZ JUREK- perkusista, muzyk sesyjny, realizator dźwięku i aranżer. Absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Spośród innych perkusistów  wyróżnia go charakterystyczny, prosty, bardzo energetyczny styl gry. Potrafi łączyć w swojej grze elementy wielu stylów, od jazzu poprzez dance po rockowe zagrywki. Na co dzień jako realizator dźwięku związany z jednym z profesjonalnych studio nagrań we Wrocławiu, w zespole czuwa nad doskonałym brzmieniem całego składu. Bogate doświadczenie muzyczne sprawiło, że współpracował z wieloma znanymi zespołami polskiej sceny muzycznej.
telefon +48 531 617 491
menager: arek.gembar@wp.pl
projekt strony: Arkadiusz Gembara
Właściciel zespołu
,,Virtuoso Waldemar Goliński"
NIP:9251492666 , REGON:384355228
kliknij i zadzwoń

projekt strony: Arkadiusz Gembara

Wróć do spisu treści