Przedstawiamy sylwetki muzyków zespołu muzycznego na wesela Wrocław - Dj Virtuozo - oprawa muzyczna wesel, bankietów, studniówek, Sylwestra

Przejdź do treści

Menu główne:

Waldemar Goliński - Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie ad. Jarosława Pietrzaka. Jeszcze podczas studiów odbywał tourne koncertowe po Europie i Azji, koncertując z muzykami z Japonii, Rosji, Słowacji i Niemiec. Był także przez dwa lata koncertmistrzem Akademickiej Orkiestry Symfonicznej. W Polsce współpracuje z Teatrem Operetki Wrocławskiej, Filharmonią Zielonogórską, Jeleniogórska i Wrocławską. Jako członek zespołu Krzysztofa Mrozińskiego, koncertował z takimi gwiazdami estrady jak: Zbigniew Zamachowski, Ewa Bem, Piotr Rubik czy Janusz Radek.


Arkadiusz Gembara- Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu w kl. akordeonu Piotra Dziubka Ukończył fortepian z wyróżnieniem w PSM II stopnia w Rybniku. Zdobywca nagród i wyróżnień: Nagroda Prezydenta Miasta Rybnika za szczególne osiągnięcia artystyczne: I miejsce w wojewódzkim konkursie za kompozycje piosenki „Modlitwa o Katyniu” w ramach poezji śpiewanej w Żorach, Wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Mławie. Współpracował także z Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Prowadzi też szeroko pojętą działalność pedagogiczną w szkołach muzycznych. Współpracuje z firmami wydawniczymi, z dyrygentami, kompozytorami oraz muzykami na różnym szczeblu artystycznym. Od 2005 roku współzałożyciel zespołu duetu skrzypcowo-akordeonowego Tangonetta oraz Quartetu Tangonetta,  który występował na deskach dużej sceny we Wrocławiu na Euro 2012, w sali kongresowej we Wrocławiu i innych miastach Polski.
JEST MOŻLIWOŚC DOŁĄCZENIA PERKUSJI
.
Michał Polak - perkusista, muzyk sesyjny, kompozytor i aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (perkusja klasyczna) oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu (jazz i muzyka estradowa). Ma na swoim koncie współpracę z wieloma grupami rockowymi, funkowymi i jazzowymi m.in.: Karawana, Nefre oraz takimi artystami jak Leszek Możdżer, Krzesimir Dębski, Marek Bałata, Piotr Cugowski, Alicja Janosz...Od wielu lat współpracuje z takimi zespołami jak Wolna Grupa Bukowina, Big Bend Alexandra Maliszewskiego Alex Bend, gra w teatrze Capitol we Wrocławiu oraz zespołami jazzowymi z Poznania i Wrocławia. Od roku współpracuje z zespołem Tangonetta, jego solówki przyjmowane są z ogromnym aplauzem.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego